Per la pagina in italiano, clicca qui!


italya'ya gelmek istiyorsunuz, Piano Piano Toscana sizin için neler yapabilir?

Düğününüz olabilir,  sevgilinizin doğum gününü kutlamak için 5-10 arkadaşla çıkıp gelmek istiyor olabilirsiniz, ''kutlama değil sevdiklerimle gelip dağ evinde yayılmak istiyorum 3-5 gün'' de diyebilirsiniz veya bir fikriniz vardır ve uygulamada yardıma ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Fikrinizi Piano Piano Toscana ekibine anlatın. Biz buradayız, aşağıdaki gibi çalışıyoruz.

Tanışma

Dilediğiniz Toskana günlerini organize etmemiz için bize başvurduğunuzda tanışmak ve mekanları göstermek için sizi misafirlerinizden önce Floransa'ya davet ediyor ve Toskana güzelliklerinden birer dilim sunuyoruz.
 Bunu genelde düğün ya da kutlama yapacak çiftler veya workshoplarını italya / Toskana'da düzenlemek isteyen masterlar için uyguluyoruz. Ön görüşmeye gelemeyecek iseniz, e-posta, telefon görüşmeleri ile de anlaşma sağlayabiliyoruz.

Talepler ve hizmetler iki taraf için de uygun ise çalışmalara başlıyoruz.

Program  Hazırlama

Toskana ' da sizin için neler yapabileceğimizi belirttikten ve gelmek istediğiniz tarihleri seçtikten sonra size ve misafirlerinize özel bir program hazırlıyoruz.

Evlilik teklifi, düğün, doğum günü kutlaması, aile tatili, alışveriş turu , tadım turları, zeytinyağı yapımını izlemek ve satın alımlar için anlaşma yapmak, tarih ve sanat turları ve dağ evinde yoga kampı yapmak  veya sadece B&B hizmeti almak isteyebilirsiniz.

  


Catering

İtalya deyince en önemli nokta yemek!
Catering ekibini nasıl anlatsak nerden başlasak bilememekle beraber kullanılacak yerel Toskana malzemeleri için de aynı kelime yetersizliğini yaşıyoruz. Bütün ürünler o gün etkinlik yerinde geleneksel tekniklerle hazırlanıyor.

Toskana'da nasıl keyifle yediğinizi hiçbir zaman unutmayacaksınız! 

Ağırlama

Tabii ki  sizi ve konuklarınızı istediğiniz gün sayısı kadar ağırlayacağız. Kutlama bittikten sonra Toskana'nın tadını çıkarmak için rezervasyon uzatmak isteyeceğinizi biliyoruz.


Kutlamadan sonra catering ekibimiz bizi terketse bile bahçede bulunan taş fırında yaptığı pizzalarla aklımızı almaya devam eden Anna hep yanımızda.

Piano Piano Toskana 

Greve in Chianti (FI)
Via Casole 32 CAP 50022 

Tel:0039 320 898 81 07


P.Iva:07203100487

REA: FI - 686882

Copyright © All rights reserved.